Albina Kelmendi me familje ka performuar mbrëmjen e kaluar në gjysëmfinalen e “Eurovision 2023”. Perfomanca e tyre u pëlqye shumë teksa skena në Liverpool e elektrizua.Por, kjo nuk është e...

Editor Picks

Reklam

Business

Pstim i ri

[td_block_social_counter manual_count_youtube=”61453″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjUiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lIjp7Im1hcmdpbi1ib3R0b20iOiIyMCIsImRpc3BsYXkiOiIifSwicGhvbmVfbWF4X3dpZHRoIjo3Njd9″ style=”style5 td-social-boxed” facebook=”prishtinanewsofficial” manual_count_facebook=” 104664″ instagram=”qendrim_thaci” manual_count_instagram=”566″]

Follow us

Magazine

Politics
Latest

Performanca e Albinës dhe Familjes Kelmendi më e pëlqyera në faqen zyrtare të “Eurovision” në Facebook

Albina Kelmendi me familje ka performuar mbrëmjen e kaluar në gjysëmfinalen e “Eurovision 2023”. Perfomanca e tyre u pëlqye shumë teksa skena në Liverpool e...

Kosova dyshon se Serbia po riinstalon policinë në veri

Të dhënat e një institucioni të sigurisë në Kosovë tregojnë se Serbia është duke i rihapur zyrat e Ministrisë së Punëve të Brendshme të...

Luizi u shfaq në krah të Benet Becit, “shpërthen” aktori shkodran: Beno mund të blesh dy këngëtarë, por jo gjithë Shkodrën

Mbrëmjen e kaluar, Luizi u pa krah kandidatit socialist për Bashkinë e Shkodrës, Benet Beci. Kjo ka ngjallur reagime të shumta në rrjete sociale. Një reagim...

Nga koncertet, në Prekaz të Jasharajt, Ermali i përulet luftës së UÇK-së

Ermal Fejzullahu njihet si një nga artistët që respekton në masë të madhe luften e UÇK-së. Pas disa koncerteve të suksesshme brenda e jashtë vendit,...

Deklarata e astrologes Meri Shehu: Martesa e Luizit e Kiarës e rreme, marrëdhënie e tyre do të rrezikohet

Astrologia e njohur Meri Shehu, e ftuar në programin “Wake Up” në Top Channel , ka folur për martesën mes Kiarës dhe Luizit, ku...
- Advertisement -spot_img

Culture

Arts

ShowBiz
Latest

Performanca e Albinës dhe Familjes Kelmendi më e pëlqyera në faqen zyrtare të “Eurovision” në Facebook

Albina Kelmendi me familje ka performuar mbrëmjen e kaluar në gjysëmfinalen e “Eurovision 2023”. Perfomanca e tyre u pëlqye shumë teksa skena në Liverpool e elektrizua.Por, kjo nuk është e...

Kosova dyshon se Serbia po riinstalon policinë në veri

Të dhënat e një institucioni të sigurisë në Kosovë tregojnë se Serbia është duke i rihapur zyrat e Ministrisë së Punëve të Brendshme të...

Luizi u shfaq në krah të Benet Becit, “shpërthen” aktori shkodran: Beno mund të blesh dy këngëtarë, por jo gjithë Shkodrën

Mbrëmjen e kaluar, Luizi u pa krah kandidatit socialist për Bashkinë e Shkodrës, Benet Beci. Kjo ka ngjallur reagime të shumta në rrjete sociale. Një reagim...

Nga koncertet, në Prekaz të Jasharajt, Ermali i përulet luftës së UÇK-së

Ermal Fejzullahu njihet si një nga artistët që respekton në masë të madhe luften e UÇK-së. Pas disa koncerteve të suksesshme brenda e jashtë vendit,...

Travel

- Advertisement -

News