Zëdhënësi i Bashkimit Evropian Peter Stano, ka thënë të hënën se blloku evropian pret qasje evropiane nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti serb, Aleksadanar Vuçiq, në rrugën...

Editor Picks

Reklam

Business

Pstim i ri

[td_block_social_counter manual_count_youtube=”61453″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjUiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lIjp7Im1hcmdpbi1ib3R0b20iOiIyMCIsImRpc3BsYXkiOiIifSwicGhvbmVfbWF4X3dpZHRoIjo3Njd9″ style=”style5 td-social-boxed” facebook=”prishtinanewsofficial” manual_count_facebook=” 104664″ instagram=”qendrim_thaci” manual_count_instagram=”566″]

Follow us

Magazine

Politics
Latest

Stano për takimin në Bruksel: Gjithçka varet nga gatishmëria e Kurtit dhe Vucicit

Zëdhënësi i Bashkimit Evropian Peter Stano, ka thënë të hënën se blloku evropian pret qasje evropiane nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti...

Dalin detaje nga tërmeti i sotëm në Turqi, ka të vdekur dhe të plagosur

Një tërmet tronditi Turqinë juglindore të hënën, duke mbetur një person një i vdekur dhe 69 të plagosur. Kështu duke shkaktuar shembjen e disa...

Pamje nga momenti kur shembet një ndërtesë nga tërmeti i ri sot në Turqi

Gjatë ditës së sotme edhe një tjetër tërmet me magnitudë 5.6 ndodhi në Turqi, ku sipas Institutit Euro-Mesdhetar epiqendra e tërmetit ndodhet 8 kilometra...

Aksident i rëndë trafiku në Zveçan, lëndohet katër persona

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak më parë në rrugën magjistrale Mitrovicë e veriut-Jarinje, saktësisht në Zveçan. Si pasojë e këtij aksidenti të...

Berisha nervozon deputetët e VV-së: Për të zbardhur rastin e Astritit, duhet të hetohet edhe vetëvrasja e Arbënorit

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Hisen Berisha, ka nxitur reagime të shumta në Kuvendin e Kosovës pasi që në seancën e sotme ka...
- Advertisement -spot_img

Culture

Arts

ShowBiz
Latest

Stano për takimin në Bruksel: Gjithçka varet nga gatishmëria e Kurtit dhe Vucicit

Zëdhënësi i Bashkimit Evropian Peter Stano, ka thënë të hënën se blloku evropian pret qasje evropiane nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti serb, Aleksadanar Vuçiq, në rrugën...

Dalin detaje nga tërmeti i sotëm në Turqi, ka të vdekur dhe të plagosur

Një tërmet tronditi Turqinë juglindore të hënën, duke mbetur një person një i vdekur dhe 69 të plagosur. Kështu duke shkaktuar shembjen e disa...

Pamje nga momenti kur shembet një ndërtesë nga tërmeti i ri sot në Turqi

Gjatë ditës së sotme edhe një tjetër tërmet me magnitudë 5.6 ndodhi në Turqi, ku sipas Institutit Euro-Mesdhetar epiqendra e tërmetit ndodhet 8 kilometra...

Aksident i rëndë trafiku në Zveçan, lëndohet katër persona

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak më parë në rrugën magjistrale Mitrovicë e veriut-Jarinje, saktësisht në Zveçan. Si pasojë e këtij aksidenti të...

Travel

- Advertisement -

News