// lajme

// Sport

// Entertainment

// Kurizotete

// Kurizotete

// OPINIONE

“Shkëmbimi i territoreve” – grackë e rrezikshme për shqiptarët në Luginë të Preshevës!?

Shkruan: Nehat Hyseni Pas dështimeve politike të pandërprera dhe katastrofale të Hashim Thaçit dhe “krahut të luftës”, që nga udhëtimi i tyre i përbashkët me...

Kush po e”shtynë” agjendën e copëtimit së Kosovës?

Opsioni i copëtimit (që me eufemizëm jorastësisht po "cilësohet" si ndarje) të Kosovës, po rikthehet ngadal, qëllimshëm, dhe sigurt. Dhe tash jo më si...

Harrone BE-ne, kapuni për NATO!

1. Kosova, duket që shumë vonë për të mos thënë kurr, nuk do të bëhet pjesë e BE-s.  2. Në NATO, gjasat janë reale dhe...

// Moti

Kosova, Prishtina
light snow
0 ° C
0 °
0 °
98%
0.5kmh
90%
Thu
3 °
Fri
3 °
Sat
1 °
Sun
-5 °
Mon
-9 °

// Ekonomi

// Shëndetësi